بزرگداشت دهمین سالگرد سدس

ژانویه 2020 ، شنژن ، چین.

از آغازهای کوچک تا رسیدن به گستره جهانی ، سدس سفری هیجان انگیز را پشت سر گذاشت و ثابت کرد یک گروه پیشرو است. در مصاحبه ای ، دامگ دنگ ، مدیر فروش بین المللی Sades ، به 10 سال اول این برند نگاهی انداخت و برخی از لحظات مهم آن را  از زمان تاسیس تا کنون به اشتراک گذاشت.

 

 

 

سوال: واقعاً کنجکاویم که بدانیم داستان پشت نام سادس چیست؟

پاسخ: Sades (تلفظ Sae-des) از یک نام چینی  [赛德斯] گرفته شده است که به معنای "حس خوب/ بازی شرافتمندانه" است. این نام ارزش اصلی برند تجاری ما را نشان می دهد و رسالت ما را تعریف میکند، رسالت  توانمند ساختن مشتریانمان به  بازی با افتخار. ما این ارزش را به عنوان یک تعریف بسیار مهم نسبت به مأموریت خود ارزیابی می کنیم و دقیقاً به همین دلیل است که همچنان برای ارائه بهترین کیفیت و کارآمدترین تجهیزات گیمینگ تلاش می کنیم.


سوال: صنعت گیمینگ در  10 سال اخیر رونق  چشمگیری داشته است.  این برای سدس چگونه بود؟

پاسخ: شرکت ما قبل از رشد صنعت بازی ، لوازم جانبی رایانه را تولید میکرده است. ما در تاریخ 4 ژانویه 2012 ، برند خود را ایجاد کردیم : Sades ، با این هدف که هر گیمری در جهان  بازی با کیفیت بالا  را بدون  صرف بودجه های  هنگفت تجربه کند. ما چون یک گرگ در برابر کوهی بلند بودیم، کوه بسیار سختی بود زیرا سدس به معنای واقعی کلمه از صفر شروع کرد. در طول این 10 سال ما درسهای زیادی آموختیم و موفق شدیم از موانعی عبور کنیم  و در راهی پیش برویم که ما را به جایی که امروز هستیم ،  میرساند. به اعتبار یک نام شناخته شده."یک مارک تجاری بین المللی" که میلیون ها بازیکن از بیش از 40 کشور در سراسر جهان را پشتیبانی میکند. ، ما به آنچه به دست آورده ایم افتخار می کنیم ، اما می دانیم که هنوز  راهی طولانی را در پیش داریم. ما از هواداران وفادار ، شرکایمان و تیمهایمان - که همگی بخشی از Wolf Pack ما هستند- ، به خاطر همه پشتیبانی هایی که از ما کرده‌اند  تشکر می کنیم. به راستی آنها در مأموریت "رشد همراه با گیمرها" با ما هم داستان و همدل هستند.

 

 

 سوال: چرا شما به شرکا و مشتریان خود "wolfpack" می گویید؟

پاسخ: گرگ ها شکارچی متولد می شوند و فکر می کنیم غرایز شکار آنها  در همه گیمرها بطور یکسان وجود دارد. درست مثل گرگها ، گیمرها نیز برای بقای خود در بازی  شکار می کنند. آنها به عنوان بخشی از تجربه گیمینگ خود به دنبال منابع ، آمار و موقعیتها هستند.

ما ، به عنوان گرگهای سدس ، مأموریت داریم که همراه با گیمرها رشد کنیم. در طول این سفر ، ما متوجه شدیم که شرکا و مشتریان ما غرایز گرگی یکسانی در خود دارند. و چون آنها را خانواده خود می دانیم، دوست داریم آنها را Wolfpack بنامیم.

 


سوال: این سالها چه تجربه های به یاد ماندنی و موقعیت های چالش برانگیزی برای شما داشته است؟

پاسخ: تجربیات به یاد ماندنی بسیاری برای ما بوجود آمد ، اما مشارکت با تیم های مختلف حرفه ای و  همکاری با چندین رویداد جهانی گیمینگ اولین موردی است که به ذهنم میرسد. یکی از مهیج ترین لحظات همکاری با تیم  Kingzone Dragon X در طول مسابقات تابستانی LCK 2018 بود. در نهایت  آنها  نام خود را به عنوان قهرمان ثبت کردند و ما به موفقیت آنها بسیار افتخار کردیم.

 

 


چالشهای

 

بسیاری نیز داشته ایم، ما هنوز در تلاشیم تا بفهمیم که چگونه محصولات نسخه Sades Economy را که مدت مدیدی است در بازار  بین المللی تجهیزات بازی شناحته شده، متمایز کنیم. ما واقعاً مشتاق هستیم که نسخه بین المللی این شاخه را ارائه دهیم زیرا این بهترین محصولات ما و بهترین پشتیبانی از مشتری را به نمایش می گذارد.

برای جلب رضایت هرچه بیشتر پخش کننده های بازی ، ما یک جریان جدید دیگر اضافه خواهیم کرد. مطمئناً این موارد برای همه افراد مرتبط با صنعت گیمنگ در داخل و خارج از کشور بسیار مقرون به صرفه خواهد بود، همچنان که  محصولات فعلی ما یک عرصه تازه در این زمینه ایجاد نموده است.

جدا از همه اینها ، ما همچنین از چندین رویداد مخصوص بازی Wolfpack رونمایی خواهیم کرد. رقم  زدن این نقطه عطف کلیدی در واقع آغاز کار این برند بود. سدس مطمئناً در آینده باز هم به روند "رشد همراه با گیمرها"  ادامه خواهد داد.


سوال: آیا می توانید برخی از برنامه های  سالهای آینده خود را  به اشتراک بگذارید؟

پاسخ: ما مطمئناً سورپرایزهای هیجان انگیزی خواهیم داشت که به مرور عرضه خواهد شد. ما حتی در این فصل همه گیری بیماری  COVID-19 همچنان اسپانسر رویدادها و تیم های ورزشی بوده و خواهیم بود، زیرا برگزاری بازیها و رویدادهای آنلاین برای ما آسان است.

ما همچنین به تازگی رنگ های جدیدی برای محصولات مختلف خود در نظر گرفته ایم. همانند آنچه در  Sades Spirits عرضه کرده ایم ، به علاوه برخی از هدست های جدید بازی ما که  به زودی عرضه خواهد شد از امکانات ویژه ای برخوردار است. و در نهایت ما در آستانه ورود به "دنیای فناوریهای بی سیم" هستیم.