SADESبر روی تحقیق و توسعه و ساخت هدست های بازی متمرکز است و متعهد به ارائه تمام جزئیات صدا و هدایت گیمرها برای غرق شدن در بازیها است.

از تولید اولین هدست در سال 2002 تا امروز حدود 19 سال تجربه تحقیق و توسعه و تولید هدست بازی را دارد. با اندوخته درخشان و نوآوری تیم تحقیق و توسعه ، SADES لوازم جانبی مختلف بازی را با شخصیت های خاص ایجاد میکند تا خواسته های مختلف گیمرها را برآورده کند و آنها را در لذت بردن بیشتر در eSports یاری کند.

محصولات ما دارای طراحی درخشانی بوده و خواسته های نهایی مشتریان و تیم های حرفه ای eSports را برآورده می کند. به منظور تولید محصولات با کیفیت و ماندگاری در سطح حرفه ای ، توجه و دقت زیادی صرف انتخاب مواد اولیه ، طراحی ظاهر و ساختار،  توسعه سخت افزار  و ... میگردد. مهندسان ما برای اطمینان از کیفیت در سطح مسابقات ، همه ویژگی های محصولات را آزمایش می کنند. یکی از اهداف اصلی ما این است که لوازم جانبی به عنوان یک عامل مهم در رقم زدن تجربه جذاب بازی  و توسعه صنعت گیمینگ مطرح شود.

در عصر eSports ، ما هدست ها را به عنوان محصولات شاخص خود در نظر می گیریم ، در همین حال صندلی های بازی فوق العاده ، ماوسها و کیبوردها را هم برای تکمیل سبد محصولات تولید میکنیم و همچنین از تیم های حرفه ای eSports حمایت مالی بع عمل می آوریم. ما همچنان پیش میرویم  تا هرچه بیشتر و بیشتر شریک  و همراه گیمرها شویم و پشتیبانی قدرتمندی را برای افزایش تیمهای حرفه ای eSports ، و اقدام قابل توجهی را برای کشف ظرفیتهای غنی تر در زمینه گیمینگ بعمل آوریم.